UAB Kemenos namai kliento patogumui siūlo ne tik vienetinius dekoruotus medžio masyvo baldus, bet ir prie jų derančius šviestuvus bei žalarinius interjero aksesuarus. Taip lengviau sukurti interjere vientisumo ir išbaigtumo pojūtį.
 
Baldai gaminami tik iš natūralios medienos. Baldų paviršiai padengti specialiu baldiniu vašku. Vidus dengiamas baldiniu aliejumi, kuris ne tik impregnuoja medieną, bet ir suteikia senumo įspūdį. Dažymui naudojami ekologiški vandeniniai dažai, kuriais baldas, priklausomai nuo pasirinktos spalvos, teptuku dengiamas trimis  arba penkiais sluoksniais. Vieno sluoksnio džiuvimas užtrunka maždaug parą. Priklausomai nuo pasirinktos, vienos iš siūlomų, spalvos ir piešinio, to paties modelio baldai gali atrodyti visiškai skirtingi. Baldų dažymas ir sendinimas atliekamas rankiniu būdu. Tapybinį dekorą atlieka profesionalūs dailininkai, todėl pagal užsakovo pageidavimą galima išpildyti labai skirtingo stiliaus piešinius: nuo minimalistinio dekoravimo iki ikoninės tapybos. Sendinimo- t.y. „baldo nusidėvėjimo“ intensyvumas atliekamas suderinus su užsakovu. Kiekvienas baldas dengiamas ne mažiau kaip septyniais dangų sluoksniais. Viršutiniai du sluoksniai- skirtingų rūšių vaškas. Tai daug laiko ir profesionalumo reikalaujanti  technologija kuri užtikrina išskirtinę baldo išvaizdą ir garantuoja nepriekaištingą ilgalaikę jo eksploataciją. Užsakovui pageidaujant, balduose panaudojami rankų darbo vyriai, rankenėlės ir kiti kalviniai kaustymo elementai. Siūloma baldų modelių įvairovė leidžia pasirinkti vieno stiliaus baldus viso namo, užmiesčio vilos, restorano ar viešbučio apstatymui.
 
Baldai puošti tapytu ornamentu ar rankų darbo drožiniu pakelia baldo išliekamąją vertę ir transformuoja jo funkciją į „baldą kaip interjero akcentą“.  Yra galimybė siūlyti užsakovui suasmenintus baldus - baldai (pvz. kėdės, lovos, skrynios) su inicialais, zodiako ženklais, reikšmingais asmeniniais simboliais. 
 
Išskirtinis dėmesys skiriamas baltiško polichrominio dekoro subtilybių nagrinėjimui ir kūrybiškam jo pritaikymui gaminamuose balduose. „Kemenos namų “  ekspozicijose šalia baldų, puoštų drožiniais bei  dekoruotų   itališka ornamentika, pristatomi ir stilizuoto etninio dekoro motyvais - gyvybės medžio tematika puoštos lovos, indaujos, komodos. Galimas ir tikslus liaudiško dekoro puošybos išpildymas- autentiškų baldų dekoro kopijos. Tokiu būdu dažniausiai dekoruojamos skrynios ir spintos.  Tikimasi, kad būtent šio dekoro baldai labiausiai sudomins kaimo turizmo ir privačių užmiesčio sodybų savininkus. Profesionalių dailininkų atliekamas baldų dekoravimas sudaro galimybę taikyti dekorą artimą autentiškam būtent to regiono, kuriame įsikūrusi sodyba. Taip puošti baldai, be savo funkcinės paskirties, atlieka ir auklėjamąjį vaidmenį-privačioje namų erdvėje nuo vaikystės matomi etniniais motyvais dekoruoti baldai padės tvirtus pagrindus jaunosios kartos krašto tradicinio meno suvokime, o kaimo turizmo objekte atvykusiam iš užsienio svečiui patraukliai pristatys lietuviško taikomojo meno savitumą.
 
Šalia vienetinių išliekamąją meninę vertę turinčių baldų puikai dera senovinių žalvarinių šviestuvų ir interjero aksesuarų kopijos, kurias pagal tradicinę iš kartos į kartą perduodamą technologiją gamina ne vieną šimtmetį skaičiuojančis nedidelės italų šeimos verslo įmonės. Kemenos namų salone Vilniuje Jūsų laukia išties platus šių gaminių asortimentas.
Mus rasite :
UAB Kemenos namai

Domus galerija, 2 a
P.Lukšio g.32, Vilnius
El.paštas: kemena@mail.lt
Mob.tel. +370-612-14986

facebook.com